Kedili Mutfaklar

Salı, Temmuz 19, 2005

Tam hallettim derken...


N'oluyor peki? Tam işi bitirdim, hallettim derken tıkandı Kedili Mutfaklar. Caz vapurunu iskelede karşılayan kuçuların fotografı girmiyor bir türlü içeri. Haydi yeniden deneyelim bakalım...

Yaşasın, oldu. Resim alttaki yazıya bağlanacak, lütfen. Aksama çalışır düzeltiriz durumu!

5 Comments:

 • Sevgili Oya,
  Link'ine Tijen'in sayfasından ulaştım. Komşu Ahçı diye bir oyunumuz var, seni de sobeledim. Umarım hoşuna gider. Aramıza hoşgeldin diyorum!
  Margot

  By Blogger Margot, at 19 Temmuz 2005 13:59  

 • merhabalar,
  bu sayfadan yeni haberim oldu hayattan renkler sayesinde. benim de kedi düşkünü olduğum düşünülürse buraya da takılıcam demek ki. benim kediler de cingöz mü cingöz. bir tanesi tek göz -masal- öteki kısabacak -huysuz-.mutfakta sürekli tümsek atlamaca oynuyoruz.
  yazılar ve fotolar için teşekkürler
  Binnur özmen

  By Blogger saman, at 19 Temmuz 2005 14:15  

 • oya merhaba,
  harika bir girişim! kimsecik ve cancan'ı da tanıdığıma çok sevindim. artık takip edilmesi gereken bir yerimiz daha var. tijen helva göndermiş ben de mırmır'lara ton balığı bırakayım bari :)
  ayşe nur, hayattanrenkler - sessiz üye

  By Blogger ayşe nur, at 19 Temmuz 2005 14:21  

 • ooo oyaciim,
  baksana okurlarin olusmus bilem. sen simdi onlari okumazsin da! istersen buraya mesac birakabiliyorsun yanit nevinden. sen cin gibi kadinsin, simdiye kadar çoktan çözmüssündür isi ama..ben de kim oluyorum ki yahu!
  hadi öptük möptük.
  tijen

  By Blogger Mutfakta Zen, at 19 Temmuz 2005 20:18  

 • Haarika dogrusu, henuz ne yapacagima bile dogru durust karar verememisken, sevgili Tijen'e blog uzerine sorular sorarken baktim da sizlerden haber vaaar. Cocuklar vallahi soz, bir musait zamanda calisilacak ve cozulecek bu is. Bu arada fikir de isterim sizden. Kedilerinizin mutfak hallerini de kayacanoya@superonline.com veya kayacanoya@gmail.com adreslerimi kullanarak gonderebilirsiniz. Ne yer ne icerler gibi kisa notlar da hatta.

  By Blogger Oya Kayacan, at 20 Temmuz 2005 10:02  

Yorum Gönder

<< Home